Zanim zadecydujesz – dlaczego tak ważne jest sprawdzenie kompetencji lekarza u którego decydujemy sie wykonać powiększenie prącia kwasem hialuronowym

Zarówno w celu leczenia schorzeń, jak i wykonania zabiegów medycyny estetycznej konieczna jest wizyta u specjalisty z danej dziedziny. Podczas wizyty lekarz ocenia stan zdrowia pacjenta, stawia diagnozy oraz podpowiada, jakie działania są możliwe w celu osiągnięcia zamierzonego efektu. Dlatego właśnie dobór odpowiedniego urologa jest bardzo ważny. Zastanawiasz się, jak wybrać właściwy gabinet oraz na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Zapraszamy do lektury.

Jak wybrać urologa?

Wizycie w gabinecie lekarskim często towarzyszy duży, lecz niepotrzebny stres. Pacjenci mogą obawiać się zarówno wywiadu zdrowotnego, jak i badań. Sprawia to, że wielu mężczyzn unika wizyty u specjalisty, co z kolei w części przypadków powoduje np. postępujące zmiany w organiźmie, które mogą osiągać zaawansowane stadium. Warto jednak pamiętać, że lekarze na co dzień mają do czynienia z intymnymi sytuacjami, które przez pacjentów mogą być opisywane jako wstydliwe. Nie trzeba się więc bać ani wstydzić.

Wybór urologa – na co zwrócić uwagę?

Wybierając lekarza, warto zwrócić uwagę na to, gdzie pracuje i jakie posiada kwalifikacje oraz doświadczenie. W przypadku zainteresowania zabiegami medycyny estetycznej, takimi jak powiększanie prącia, można sprawdzić zakres usług dostępnych w wybranym gabinecie lekarskim. Ponadto, oprócz kompetencji lekarza warto wziąć pod uwagę lokalizację placówki, w której przyjmuje.

Na co jeszcze zwrócić uwagę podczas wyboru urologa?

Aktualnie nowoczesne gabinety oferują szereg zabiegów urologicznych, również tych mających na celu powiększenie prącia. Obejmują one zarówno autologiczny przeszczep tłuszczu, jak i wydłużenie wiązadła wieszadłowego prącia. Przykładowo, w naszym gabinecie wykonujemy także zabieg powiększenia prącia kwasem hialuronowym.

Rodzaj zastosowanego kwasu hialuronowego również nie jest bez znaczenia. Na dzisiejszym rynku dostępne są preparaty, które pozwalają na utrzymanie efektu do nawet około 2 lat. Procedura przeprowadzana w naszym gabinecie jest również powtarzalna, a sam kwas, na którym pracujemy, posiada także certyfikację działania na przedwczesny wytrysk.

Podobne wpisy