Techniki powiększania prącia

Mało inwazyjne zabiegi powiększania prącia, są jak dotąd jedyną uznaną i bezpieczną metodą (Nugteren HM).

Przeważającą przyczyną dla której mężczyźni decydują się na powiększanie penisa jest rozmiar. Należy też wspomnieć o innych przyczynach (psychologicznych), w przypadku których należy dokładnie omówić problem z pacjentem, aby sprecyzować jego oczekiwania i ewentualnie skonsultować z psychoterapeutą. Do rzadszych powodów, dla których wykonujemy zabiegi powiększania, jest m.in zespół małego penisa -SPS ( small penis syndrome). Wielu mężczyzn z Trójmiasta decyduje się na ten zabieg w Gdańsku.

Przyjmuje się, że około 55% mężczyzn nie jest zadowolona z rozmiarów swojego członka – niezadowolenie w grupie ich partnerek sięga 20%. Na zadane pytanie czy wolałabyś, aby Twój partner posiadał dłuższego czy grubszego członka – większość opowiadała się za pogrubieniem. Według profesora Lwa Starowicza – większe znaczenie ma grubość członka niż jego długość ponieważ najwięcej receptorów znajduje się na bocznych ścianach pochwy. Punkt „G”(przestrzeń Grafenberga) to splot zakończeń nerwowych w pochwie znajdujących się około 7 cm od przedsionka, który może być masowany przez nawet krótkie prącie. Doznania dla kobiety są jednak mocniejsze w przypadku grubszych penisów.

Bezpośrednio przed zabiegiem obligatoryjna jest konsultacja lekarska podczas której dochodzi do zebrania wywiadu, badania fizykalnego oraz dokonania pomiarów długości i obwodu prącia. Podczas tej wizyty przedstawia się pacjentowi różne metody powiększania penisa i wspólnie dokonuje się najlepszego wyboru. Rad oraz wskazówek  można zasięgnąć w <gabinetach urologicznych, w większych miastach Polski takich jak Gdańsk, Warszawa czy Wrocław.

Techniki – powiększanie penisa:

– kwas hialuronowy

– allogeniczny przeszczep tłuszczu

– wydłużenie więzadła wieszadłowego prącia

– kombinacje różnych technik

Zabieg powiększania penisa przy użyciu kwasu hialuronowego jest procedurą prostą i bezpieczną, wykonywaną w znieczuleniu miejscowym. Bezpośrednio po zabiegu może utrzymywać się niewielki obrzęk oraz ból. Czasami powstają nieduże krwiaki, które ulegają samoistnemu wchłonięciu. Wskazana jest po zabiegu abstynencja seksualna przez okres do 4 tygodni. Przyjmuje się, że zabieg z użyciem kwasu hialuronowego może wydłużyć penisa od 2,5 – 5 cm i zwiększyć obwód do około 3 cm.

Satysfakcja wśród mężczyzn z użyciem kwasu hialuronowego wynosi 80% i procent ten dotyczy również pacjentów z Trójmiasta, w tym Gdańska. Nie stwierdzono aby przeprowadzony zabieg wpływał na jakość erekcji oraz doznania erotyczne.

Czasami istnieje konieczność powtórzenia zabiegu – wg różnych źródeł po około 6-24 miesięcy.

Przeciwwskazania:

  • zaburzenia układu krzepnięcia
  • choroby zapalne i nowotworowe narządów moczowo-płciowych
  • stulejka
  • uczulenie na składniki preparatu

Zabieg powiększania penisa przy użyciu allogenicznego przeszczepu tłuszczu polega na odpowiednim pobraniu tkanki tłuszczowej z powłok brzucha ewentualnie wewnętrznej powierzchni ud. W tym przypadku procedura ta nie jest możliwa do wykonania u osób szczupłych lub posiadających niski procent tkanki tłuszczonej (np sportowcy).

Sporadycznie wykonuje się zabieg wydłużenia więzadła wieszadłowego penisa, który co prawda wydłuża znamiennie długość prącia ,ale jednocześnie powoduje nadmierną ruchomość w zakresie nasady prącia i utrudnia kontrole nad wzwodem (objaw wahadła). Ponad to w stanie erekcji uzyskuje się wzrost długości o około 1,5cm.

b7ee9e289425bfa4f349c97a127187b8
Przed zabiegem i po zabiegu

Reasumując, rozwój technik powiększania penisa w ostatnich 10 latach sprawił, że pacjenci coraz chętniej i śmielej poddają się takim zabiegom. Odczuwają zdecydowaną poprawę natury fizycznej, ale przede wszystkim nie do przecenienia jest znakomity i wymierny wpływ na ich zdrowie psychoseksualne. Obserwacje partnerów idą w parze ze zgłaszaną przez ich partnerki poprawę w sferze wspólnych doznań erotycznych. Zabiegowi powiększania penisa można poddać się w większych miastach Polski. Na pomorzu metoda ta dostępna jest np. w Gdańsku.

Wybór właściwej metody powiększania penisa, a skuteczność zabiegu

Możliwości medycyny estetycznej w zakresie powiększania penisa są – jak wykazaliśmy powyżej – dość duże. Umożliwia to dobranie właściwego sposobu powiększania penisa do sytuacji konkretnego pacjenta. Zastosowanie zaś kombinacji różnych metod sprawia, że powiększanie penisa jest w pełni skuteczne w każdym niemal przypadku. Dodatkowo warto podkreślić, że powiększanie penisa nie jest zbyt inwazyjnym zabiegiem, a to oznacza większy poziom bezpieczeństwa dla pacjenta.

Jeśli interesuje Cię powiększanie penisa Gdańsk i inne większe miasta Polski umożliwiają wykonanie zabiegu w sposób profesjonalny i skuteczny. Bez wątpienia powiększenie penisa u osób, które odczuwają wysoki poziom dyskomfortu związanego z przekonaniem, że jest nie dość długi i gruby, może przyczynić się do znacznej poprawy jakości ich życia (i to nie tylko seksualnego). Podkreślamy jednak, że zabieg powiększenia penisa w Gdańsku (czy innym mieście Polski) zawsze powinien być wykonany przez ekspertów i połączony ze zmianą nastawienia psychicznego. Najlepiej skonsultować swoją sytuację bezpośrednio z lekarzem specjalistą.

Jak powiększyć penisa?

Średnia długość penisa w czasie erekcji wynosi ok. 13-15 cm. Istnieją jednak mężczyźni nieco hojniej obdarzeni przez naturę. Pomiar członka należy przeprowadzić, kiedy znajduje się on we wzwodzie, a wystarczy do tego linijka lub centymetr. Na rynku dostępne są przeróżne preparaty farmakologiczne, których zadaniem jest powiększanie prącia, zalecane są także specjalne ćwiczenia, mające go wydłużyć. Niestety, wszelkie środki tego rodzaju działają doraźnie, a ich efekty nie są zadowalające.W niektórych przypadkach stosowanie tych metod stanowi zagrożenie zdrowia (uszkodzenie ciał jamistych prącia i trwałe zaburzenia erekcji).Najlepszym rozwiązaniem jest zatem skorzystanie z zabiegu wydłużania penisa. Do dyspozycji są różne metody, m.in. przy użyciu kwasu hialuronowego bądź zabieg chirurgiczny.

Powiększanie penisa – kto może skorzystać z zabiegu?

Penis może rosnąć nawet do 20. roku życia. Po tym czasie należy zaakceptować jego rozmiar. Jeśli jednak nie jest on zadowalający i uniemożliwia osiąganie satysfakcji z życia seksualnego, warto zdecydować się na powiększenie prącia, uzyskując jego wydłużenie i pogrubienie. Zabiegi tego rodzaju dedykowane są dla osób powyżej 20. roku życia. Przed ich przeprowadzeniem, konieczna jest konsultacja lekarska, podczas której specjalista wykona wymagane badania i dobierze najlepszą metodę.

Wydłużanie penisa – cena zabiegu

Cena takiego zabiegu zależy od wielu czynników. Jednym z nich może być wybór konkretnej metody. Ogromne znaczenie ma także sposób wykonania znieczulenia. Niektóre kliniki decydują się na łączenie kilku różnych metod, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie jak najlepszej skuteczności. Zdecydowanie najpopularniejszy zabieg stanowi zastosowanie kwasu hialuronowego. Obecnie ta metoda stanowi poda 90% technik powiększania prącia.Spowodowane jest to :małą inwazyjnością,lokalnym znieczuleniem,natychmiastowym efektem po zabiegu,małą ilością powikłań,brakiem konieczności hospitalizacji-pacjet po zabiegu wraca do domu. Jego cena zależy od ilości preparatu, którego trzeba będzie użyć.

Podobne wpisy